МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО.

СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ.

Архітектура та дизайн Будинку культури.МОРИНСЬКИЙ

 

СІЛЬСЬКИЙ   БУДИНОК     КУЛЬТУРИ

кращий клубний заклад району

 

 

 

ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ РАЙОН

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

Ось уже - півстоліття працює Моринський сільський Будинок культури.

Приміщення будинку культури типове, збудоване в 1964 році на честь 150-ти річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

 

  В приміщенні Будинку культури два зали для глядачів. Актовий (історичний)  зал на 150 місць, крісла м'які на залізній основі, стан крісел задовільний. Великий зал розрахований на 399 місць, крісла м'які на залізній основі, стан крісел задовільний В 2006 році постановою Кабінету Міністрів України була затверджена Державна програма „Золота підкова Черкащини” до якої входить село Моринці, згідно цієї програми було розпочато капітальний ремонт в будинку культури. Встановлено метало пластикові вікна та двері. Повністю оновлено електромережу і освітлення сцени. Стіни в задовільному стані, фойє оздоблено підвісною стелею. Покрівля покрита алюмінієвим шифером та знаходиться в задовільному стані. Підлога сцени й глядацького залу не потребує ремонту, одягом сцена забезпечена. Передня завіса - бархатна, для задньої завіси є 1 художньо оформлене панно та дві однотонні завіси. Підйомна механіка сцени в задовільному стані.

 

Зовні приміщення обкладене плиткою. З фасадного боку приміщення має гранітні східці, і укладено тротуарною плиткою. Підхід до приміщення асфальтований, фасад скляний.

До 16 серпня 2007 року в основному ремонт будинку культури був завершений, так як на базі Моринського СБК було заплановано проведення зборів адміністративного та гуманітарного активу області. До цього часу ремонт ще повністю не завершений.

В Будинку культури 8 робочих кімнат:

1. Кабінет директора

2. Методичний кабінет.

3. Зал історії.

4. Костюмерна.

5. Дві гримерні.

6. Кімната для аудіо апаратури.

7. Дві господарські кімнати.

Забезпечення меблевим обладнанням у будинку культури достатнє: 10 напівм’яких стільців, 3 столи для засідання, 4 столи однотумбові, 4 столи двотумбові, 3 книжкові шафи та 2 шафи для одягу і реквізиту. 

 

На жаль із-за нестачі коштів в бюджеті сільської ради будинок культури не опалюється, хоча має свою газову котельню та проведений капітальний ремонт опалювальної системи. В цьому році за рахунок агрофірми «Батьківщина Шевченка» і сільської Ради придбано комплект підсилюючої апаратури на суму – 47 000 грн. Спонсор подарував нетбук – 2 700 грн. 

 

Будинок культури забезпечений  музичними інструментами: баян (2 шт.), контрабас домровий зі смичком (1 шт.), бандури – (1 шт.), Гітари соло – (1 шт.), ритм – (1 шт.). бас – (1 шт.), бубонець - (1 шт.), ударна установка – (1 комплект).

Костюми, які є в наявності потребують оновлення. Хорові костюми - 1 комплект жіночий (32 одиниць), 1 комплект чоловічий (15 одиниць), комплект ТМФ (10 одиниць), комплект дитячих українських (5 дівочих та 6 хлопчачих).

 

 

  


Обновлен 05 мар 2013. Создан 20 фев 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster-dnepr 13 сен 2017 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником